title


PROGRAM


30. 5.

RESPIRIUM

20:00 Vernisáž výstav:

Fotografie křížem krážem
Nicky na schodech
Sound of UMPRUM






31. 5.

LETNÍ SCÉNA

16:00 - 23:00 Fotografie křížem krážem
výstava FAMU a VŠUP

16:00 Zkroucení zlé ženy
DAMU (divadlo)

17:30 (Pod)večer malých pantomim
pantomima

19:30 Annešanté
muzika

20:45 Bicí.
koncert katedry bicích nástrojů HAMU

21:30 Vanilla choice
muzika




FILMOVÁ SCÉNA

16:00 Vykradač hrobů
Robin Kvapil

17:00 Prof. PhDr. Jaromír Havlík, CSc.
„Revoltující hudební avantgarda počátku 20. století“ - přednáška a diskuse

18:15 Pásmo filmů KDT:
Koncentrák: vzpomínka a úcta?
Jan Rousek

Řekni, kde ti Němci jsou
Petra Nesvačilová

Prsty v med mám
Petra Nesvačilová

19:15 Unaveni tancem
Michal Böhm

19:40 Ponorná řeka diakritiky
Tomáš Polenský

20:30 J. P. Muchow
přednáška a diskuse

21:30 Tělo mého těla
Viola Ježková





SÁL „GALERIE“

20:30 Haló
pantomima




ZAHRADA

16:00 - 23:00 Fotografie křížem krážem
výstava FAMU a VŠUP

17:00 Autorské čtení
katedra scenáristiky (a dramaturgie) FAMU

18:45 Radostná neforemnost
1. ročník KALD DAMU




SCHODIŠTĚ V INTERIÉRU HAMU

16:00 - 23:00 Nicky na schodech
Výstava ateliéru sochy VŠUP




RESPIRIUM

16:00 - 23:00 Sound of UMPRUM
výstava VŠUP

16:00 - 23:00 Zvuk pod vobraz
kompozice studentů zvukové tvorby (FAMU)




GOTICKÁ VĚŽ

16:00 - 23:00 sssoundssscapesssourcesss
zvuková instalace






1. 6.

LETNÍ SCÉNA

16:00 - 23:00 Fotografie křížem krážem
výstava FAMU a VŠUP

16:00 Meccaverius society
muzika

18:00 The Unlimited Trio
muzika

19:45 Bicí. (vol. 2)
koncert katedry bicích nástrojů HAMU

21:00 Tři neděle potom





FILMOVÁ SCÉNA

16:00 Pásmo filmů vzniklých ve spolupráci studentů HAMU, FAMU (a VŠUP):
Kašpar
Kateřina Stupecká

Split structure
Kristýna Bartošová, Helena Šťávová

Allegeance
Tom Garcy, Matouš Hejl, Sanjin Nesimi

16:30 Jiří Vlach
audiovizuální díla a jejich možnosti v digitální éře

17:45 Pásmo krátkých filmů KAT:
Cesta
Ondřej Dolejší

Another World
Matyáš Trnka

Čechové na Měsíci
Matěj Mráz

18:05 Pásmo filmů:
Svlíkání
Jiří Volek

Paprsky smrti
Marek Dvořák

Loicu, vítej
Natálie Císařovská

Poslední “V“ Václava Havla
Jan Rendl

19:10 Pod lampou je tma
Kristýna Bartošová

19:40 Poslední projekce:
Konec
Dimitar Banov

20:00 Matěj Forman
přednáška a diskuse




SÁL „GALERIE“

17:30 Na plechárně
pantomima

19:00 Hudba a Multimédia
Jazyk ze dřeva
Sivan Eldar
Violator
Jakub Rataj
Omnion
Tomáš Reindl

20:15 Hudba a Multimédia 2
Moonlight Quartet
Matouš Hejl




ZAHRADA

16:00 - 23:00 Fotografie křížem krážem
výstava FAMU a VŠUP

17:00 Autorské čtení
katedra scenáristiky (a dramaturgie) FAMU

19:00 Teorie chaosu





SCHODIŠTĚ V INTERIÉRU HAMU

16:00 - 23:00 Nicky na schodech
výstava ateliéru sochy VŠUP




RESPIRIUM

16:00 - 23:00 Sound of UMPRUM
výstava VŠUP

16:00 - 23:00 Zvuk pod vobraz
kompozice studentů zvukové tvorby (FAMU)




GOTICKÁ VĚŽ

16:00 - 23:00 sssoundssscapesssourcesss
zvuková instalace






2. 6.

RESPIRIUM

16:00 - 23:00 Sound of UMPRUM
výstava VŠUP

16:00 - 23:00 Zvuk pod vobraz
kompozice studentů zvukové tvorby (FAMU)
Partneři
Hlavní partner







Partneři







Hlavní medíální partner







Mediální partner